pl-PLDanish (Denmark) English (UK)German (Germany-Switzerland-Austria)

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

O Firmie

DiMa Sp. z o.o. to firma z duńskim kapitałem, należy do DiMa Holding A/S. Spółka działa na polskim rynku od kwietnia 2006 roku w branży stalowych konstrukcji spawanych. Zakład mieści się w Żychlinie k. Kutna, w centrum Polski, około 100 km od Warszawy i 370 km od granicy niemieckiej. Dzięki wysokiej efektywności procesów produkcyjnych, stosowaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz współpracy z najlepszymi kooperantami i dostawcami materiałów oferujemy konkurencyjne ceny na wykonywane stalowe konstrukcje spawane- elementy maszyn i urządzeń rolniczych, konstrukcje dla budownictwa – schody, balkony, elementy stalowe spawane do infrastruktury dróg i mostów, dla przemysłu maszynowego chemicznego, dla energetyki.

DiMa Sp. z o.o. jest firmą z ambicjami, godną zaufania. Dotrzymujemy zobowiązań w realizacji indywidualnych zamówień naszych klientów zagranicznych i krajowych. Dla nas klient jest zawsze najważniejszy. Nasz priorytet to wykonać prace dobrej jakości, na czas i w odpowiedniej cenie.

Naszym celem jest uzyskanie statusu lidera pracodawcy w branży stalowych konstrukcji spawanych oraz obróbki mechanicznej skrawaniem..